בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

הטובים למכינה קדם צבאית

כמעט כל ההורים השולחים את ילדיהם לצבא, מלווים אותם עם חשש אמיתי מפני העתיד. הנער שרק לפני רגע היה ילד קטן מגיע לצבא ההגנה לישראל כאשר הוא לא באמת יודע מה עומד בפניו ומהם הדברים שאיתם הוא יצטרך להתמודד. בחלק גדול מהמקרים הכנה מתאימה של המתגייס לשירות הצבאי יכולה להפוך את השירות שלו לחוויה טובה ונעימה הרבה יותר. ההכנה הטובה ביותר לגיוס לצה”ל היא מכינה שנתית כמו זו שמקיים ארגון בינ”ה הפועל בקרב הציבור הישראלי והנוער בפרט עבור החדרת היהדות הישראלית. כחלק מהפעילות של הארגון מקיים הארגון מכינה המאפשרת לבני הנוער להתכונן אל שנות השירות בצבא ההגנה לישראל. 

הטובים למכינה קדם צבאית – אבל איך בוחרים מכינה?

לא סתם אומרים הטובים למכינה קדם צבאית. שנת מכינה מוצלחת היא ללא ספק חלק חשוב מאוד בתהליך ההתבגרות של הנער לקראת גיוסו אל צבא הגנה לישראל. הבחירה במכינה קדם צבאית עם צוות אנשי מקצוע מעולים שהם גם אנשי חינוך היא הבחירה הטובה ביותר עבור השנה האחרונה של הנער לפני הצבא. על כן, חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים עבורו מקום שיהיה עבורו בית, ידאג לכל צרכיו וימלא אותו בתוכן, אך מצד שני גם ייתן לו את האפשרות להתכונן אל שנות השירות בצבא וייתן לו את הכלים לעשות שירות צבאי מועיל וחוויתי. 

המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה:

המכינה הקדם צבאית מבית ארגון בינ”ה היא מכינה שנועדה להעניק לחניכים שנה חווייתית ומעשירה אשר תאפשר להם להיות מוכנים לשנות השירות בצבא. במהלך השנה משלבים המדריכים תכנים חינוכיים ועשייה חברתית ענפה, במטרה לחזק אצל החניכים תחושה של זהות יהודית המחוברת אל ארון הספרים היהודי המכיל בתוכו אוצר שלא יסולא בפז. חניכים רבים שעברו את המכינה הקדם צבאית מבית ארגון בינ”ה מספרים על שנה מיוחדת שהייתה עבורם קפיצת מדרגה משמעותית שהקלה עליהם את המעבר מהילדות לשנות השירות בצבא ועל חיזוק משמעותי של הזהות הישראלית והיהודית לכל החיים. 

מי הוא ארגון בינ”ה ומהו מטרותיו?

ארגון בינ”ה הוקם על ידי כמה חברים מן התנועה הקיבוצית אשר חברו יחד בשנת 1995 לאחר הרצחו של ראש הממשלה דאז מר יצחק רבין על ידי מתנקש, במטרה להקים ארגון שיכיר לציבור את היהדות הישראלית האמיתית שיודעת לחבר בין ציבורים ולהביא את הדברים הטובים ביהדות לחיי היום יום בעידן המודרני. בבינ”ה מאמינים באמרה כי הטובים למכינה קדם צבאית, ועל כן הארגון מקיים מדי שנה את המכינה הקדם צבאית, אשר היא רק חלק מפעילות ענפה המתקיימת על ידי הארגון בקרב בני הנוער והציבור כולו לטובת שיפור זהות ישראלית וחיבור לשורשיה

אנא דרגו את המידע
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
תוכן עניינים
    Add a header to begin generating the table of contents
    אולי יעניין אותך גם