בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

השפעת מכינה קדם צבאית על פיתוח אישיות ומיומנויות

מקובל לחשוב שהסיבה לשלוח את הילד או הילדה למכינה קדם צבאית, היא כדי להעניק להם הכנה מיטבית לפני השירות הצבאי. זה בהחלט נכון! עם זאת, כאשר אתם בוחרים מכינה קדם צבאית איכותית, אתם דואגים לילדים שלכם לא רק להכנה לצבא, אלא הכנה לחיים עצמם שיהיו אחרי השחרור. ארגון בינ”ה הוא אחד מהארגונים שמפעילים מכינות קדם צבאיות עבור בני נוער שנמצאים לפני גיוס, והוא משלב במכינה דברים חשובים כמו חיזוק זהות יהודית ישראלית, הכרות עם ארון הספרים היהודי, עשייה חברתית משמעותית, למידה על החברה הישראלית, פיתוח יחסים בינאישיים, ועוד הרבה דברים חשובים אשר מכינים את החניכים גם לחיים עצמם.

האם מכינה קדם צבאית משפיעה על פיתוח אישיות ומיומנויות?

כאשר אתם בוחרים מכינה קדם צבאית רצינית ואיכותית כמו זו של ארגון בינ”ה, אתם דואגים לילדים שלכם לפיתוח אישיות ורכישת מיומנויות. הפעילויות השונות במהלך שנת המכינה יחד עם התנסות בחיים משותפים ולמידה על זהות ישראלית יהודית, הופכת את המכינה להיות קרקע פוריה עבור פיתוח זהות חזקה ומגובשת, שאותה הם רוכשים עבור כל החיים. מכינת בינ”ה מקצה את מיטב אנשי החינוך אשר מלווים את בני הנוער במשך השנה ודואגים להם לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת שלא תשכח מהם במהרה.

מהן המטרות של ארגון בינ”ה?

ארגון בינ”ה – הבית ליהדות חברתית הוקם עבור קידום של זהות יהודית ישראלית בקרב הציבור הרחב וציבור בני הנוער בפרט, תוך החדרת ערכים יהודיים של אהבת האדם וקבלת כל אדם באשר הוא. הקמתו של הארגון החלה בשנת 1995 לאחר המקרה המחריד של רצח ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל. המקימים – חברים מהתנועה הקיבוצית החליטו שצריך לקום ולעשות מעשה. מאז ועד היום מקיים הארגון מגוון רחב של פעילויות ובהם: כנסים, ימי עיון, מופעים ועוד המיועדים לבני נוער, צוותי חינוך, אנשי כוחות הביטחון ועוד. בין שלל הפעילויות מקיים הארגון גם שנת שירות, מכינה וחצי שנתית ומכינה שנתית לפני הצבא עבור בני נוער שנמצאים לפני גיוסם לצה”ל, ורוצים הכנה מיטבית לצבא יחד עם העמקת הזהות היהודית הישראלית שלהם.

אנא דרגו את המידע
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
תוכן עניינים
    Add a header to begin generating the table of contents
    אולי יעניין אותך גם