בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

למי מיועד מכינה קדם צבאית? 

השירות בצבא ההגנה לישראל הוא ללא ספק חוויה מכוננת בחיים של כל אזרח בישראל המשרת בצבא. השנים הארוכות שבהם אנחנו תורמים למדינה ועוזרים בהגנה על ביטחון ישראל, הופכות להיות חלק בלתי נפרד מהחיים גם לאחר השחרור. אולם, הרבה מאוד בני נוער מגיעים אל השירות הצבאי כאשר הם לא באמת יודעים מה מצפה להם. ללא הכנה מתאימה, מוצאים את עצמם הרבה פעמים החיילים החדשים בקשיים רבים שהכנה מתאימה הייתה יכולה למנוע אותם. לכן, כל הורה לילד שנמצא לפני גיוס שואל את עצמו מהם הדברים שהוא יכול לעשות בכדי להקל מעל הילד או הילדה שלו את המעבר משנות הנערות אל השירות הצבאי. ארגון בינ”ה – הבית של היהדות הישראלית המקדם את חיזוקה של זהות יהודית ישראלית בקרב בני הנוער, מפעיל שנת שירות ומכינה קדם צבאית מיוחדת המאפשרת לבני הנוער להגיע מוכנים אל השירות הצבאי.

למי מיועדת המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה?

ארגון בינ”ה מפעיל מכינה קדם צבאית אשר מיועדת לבני נוער מכל הארץ הנמצאים לפני גיוסם לצבא ההגנה לישראל. החניכים המגיעים אל המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה זוכים לעבור שנה מיוחדת ובלתי נשכחת הכוללת הכרות מעמיקה עם ארון הספרים היהודי, פעילות התנדבותית במקומות הנזקקים לכך, וכמובן – הכנה אל חיים משותפים עם בני נוער כמוהם אשר נמצאים לפני גיוסם לצה”ל. השנה מקנה לנער או לנערה חוויות אשר ילוו אותו לאורך כל השירות הצבאי ולאחר מכן בחיים עצמם, ומכינה אותם אל השירות הצבאי בפרט ולחיים בכלל.

מהו ארגון בינ”ה ומי הקים אותו?

ארגון בינ”ה – הבית ליהדות חברתית הוקם על ידי חברים מהתנועה הקיבוצית לאחר הרצחו של ראש הממשלה מר יצחק רבין ז”ל על ידי מתנקש בשנת 1995. מאז ועד היום קרוב לשלושים שנה עוסקים אנשי הארגון בהקניית הערכים של יהדות עם זהות ישראלית בקרב בני הנוער ישראלים ובציבור הרחב. הארגון מקיים מגוון פעילויות, ימי עיון, מכינות ועוד והכול במטרה לחזק בקרב בני הנוער את ההכרות עם היהדות הפתוחה המתאימה לאורח החיים במאה ה – 21. גם המכינה הקדם צבאית היא חלק מן הפעילות של הארגון, אשר טורח להעמיד את מיטב אנשי המקצוע ואנשי הצוות בכדי שילוו את הנערים שנמצאים לפני גיוסם לצה”ל, בכדי ללוות אותם במהלך המעבר מהנערות לשירות בצה”ל, ולהעניק להם כלים וערכים אשר יסייעו להם בשירות הצבאי ובחיים עצמם. אם אתם מחפשים מכינה קדם צבאית מעולה אשר תעניק לילדים שלכם את ההכנה הטובה ביותר לשירות בצה”ל, המכינה של ארגון בינ”ה היא הכתובת עבורכם.

אנא דרגו את המידע
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
תוכן עניינים
  Add a header to begin generating the table of contents
  אולי יעניין אותך גם
  מכינות אופק

  אדם שאין לו מסגרת, ערכים והיסטוריה תרבותית יתקשה לייצר לעצמו עתיד טוב וברור יותר עבורו. עבור בני נוער רבים, בעיקר […]

  קרא עוד…

  קרא עוד »
  מכינה חצי שנתית

  בשנים הראשונות לחיינו ובשנות הנעורים שלנו אנו מתחילים לעצב את עצמנו כבני אדם. הסביבה, החינוך שנקבל, ההתנהלות בבית, האנשים שנסתובב […]

  קרא עוד…

  קרא עוד »