בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

מה עושים במכינה קדם צבאית?

מכינה קדם צבאית היא לא סתם מוסד חינוכי אשר אליו הולכים כחלק משגרת החיים הקבועה של כל ילד וילדה. למעשה, הרבה מאוד אנשים בוחרים משום מה לוותר על הכנה מתאימה לצבא עבור הילדים שלהם, ובלא מעט מן המקרים הם מתחרטים על כך. בני הנוער מתקשים להסתגל לשינוי בחיים שדורש השירות בצבא, והחיים בזמן השירות בצבא ההגנה לישראל עלולים להיות לו קשים ומפרכים. הרבה מאוד נערים ונערות עוברים דרך קשה מאוד במהלך השירות הצבאי, ועוברים דברים שהיו יכולים להימנע מהם אם היו הולכים אל שנת שירות.

מה כוללת המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה?

ארגון בינ”ה פועל למען קידום יהדות פתוחה ומקבלת, אשר מקבלת כל אדם באשר הוא תוך חיבור ליהדות למאה העשרים ואחת. החניכים אשר מגיעים אל המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה עוברים שנה מיוחדת ובלתי נשכחת הכוללת לימוד מעמיק ומשותף של נושאים שונים ומגוונים מתוך ארון הספרים היהודי, מתרגלים לראשונה לחיים משותפים ועצמאיים, ולומדים כיצד אפשר לתת מעצמך לשני על ידי תרומה לקהילה והתנדבות בקהילה. חניכים רבים שעברו את המכינה הקדם צבאית מבית ארגון בינ”ה יכולים לספר על התרומה האדירה שהמכינה העניקה להם לשנים בצבא ולחיים בכלל. את החווית שעברו הם מספרים שלעולם לא ישכחו, והערכים שקנו בזמן המכינה מלווים אותם עד היום.

למה כדאי לבחור במכינה הקדם צבאית של בינ”ה?

אם אתם מחפשים מכינות קדם צבאיות מומלצות לילדים שלכם שיעניקו לו את ההכנה הטובה ביותר לשירות בצה”ל, אך מצד שני לדאוג עבורו לשנה חווייתית ומיוחדת שתאפשר לו גם להתפתח ולהתקדם בחיים, אין ספק שהמכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה היא המקום המתאים עבורו. שנת מכינה שכזאת היא בעיקר עבור הכנה לשירות בצה”ל, אך מדובר למעשה על הכנה של ממש לחיים עצמם. את הפעילות החשובה של ארגון בינ”ה תוכלו לפגוש בעוד מוסדות חינוך רבים אשר בהם בחרו בפעילויות ובסדנאות של הארגון בכדי להעשיר את הידע ולהעניק לתלמידים את האפשרות להכיר את ארון הספרים היהודי ואת היהדות הישראלית . כמו כן מקיים הארגון ימי עיון והעשרה עבור סגלי חינוך בכל רחבי הארץ, אשר בהם רואה הארגון כמעצבי הדור הבא של מדינת ישראל וכן שנת שירות ומכינה חצי שנתית עבור בני הנוער. בנוסף, מקיים הארגון ימי עיון עבור אנשי כוחות הביטחון ועוד לא מעט ארגונים וחברות אשר בוחרות באנשי בינ”ה עבור קיום יום עיון אצלם בארגון או בחברה.

אנא דרגו את המידע
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
תוכן עניינים
    Add a header to begin generating the table of contents
    אולי יעניין אותך גם