קבלות שבת ומופעים בנוסח בינ״ה

ההרכב המוזיקלי של בינ"ה
אז מה זה "המופע" הזה? כשמוזיקאים ואנשי חינוך נפגשים וחולקים אהבה לעושר העצום שיש למורשת והתרבות היהודית והישראלית להציע, נולד הרכב ומופע. מופע מוזיקלי המפגיש בין שירה והנחייה: מדרש המוביל לשיר וחוזר לסיפור וממשיך לשיר.... מופעי ההרכב כוללים קבלות שבת, מופעי חג (חגי תשרי, חנוכה, פסח, שבועות ועוד) ו"מופע ישראלי" – התבוננות בחברה הישראלית דרך מוסיקה ישראלית עכשווית. המופע מונחה על ידי מנחה ושני נגנים.
קבלת שבת לכל המשפחה עם בינ"ה השבת היא הזדמנות לקחת פסק זמן משגרת השבוע שהיה, להשתחרר מהעומס ולהתכנס יחד אל תוך אווירה נינוחה ושמחה. הרכב בינ"ה - התנועה ליהדות חברתית, מזמין אתכם ואתכן לקבלת שבת מוזיקלית, רעננה וחדשה המחברת בין המקורות לבין תרבות ישראלית עכשווית. בקבלת השבת נעבור בהדרגה מאירועי החול והיום יום אל תוך השבת, בחגיגה קהילתית נעימה ופתוחה המנסחת בעצמה את השבת הישראלית שלה. בקבלות השבת נטעם קצת מפרשת השבוע ונתבל בסוגיות שבועיות בהקשר אקטואלי, בשירי שבת ופיוטים ובמוזיקה ישראלית עכשווית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


מופע שבועות מה מתקנים?? אז מה מתקנים בשבועות? למה? חג השבועות מזמן לנו התבוננות פנימית על עצמינו ועל החברה בה אנו חיים. במופע נבחן את הערכים העולים מן החג כמו חסד, חברות, תיקון, חיבור לאדמה, והזדמנות לבדוק מהן עשרת הדיברות שלנו... מופע מוזיקלי עשיר המשלב שירי ארץ ישראל, שירים ישראליים עדכניים, ומקורות מארון הספרים היהודי המורחב. השתתפות הקהל בשירה וריקודים מומלצת!
איזו מדינה? איזו מדינה! – מופע ישראלי החברה הישראלית מספרת סיפור של עושר תרבותי ומגוון אנושי הנפגשים במקום אחד. כל הפנים והשמות כולם, ילדים זה שמחה, ואולי יכול להיות שזה נגמר? מופע מוזיקלי המשלב הנחייה ושירה דרכו נספר את סיפורה של החברה הישראלית, על הקבוצות המרכיבות אותה, והסוגיות השונות המעסיקות אותה. ובעיקר, על האהבה אליה כי עוד לא תמו כל פלאיה...

לקוחות ממליצים

״תודה והערכה על הפעילות המהנה שנעשתה לטובת הקהילה ההרצליינית. הקהל אכן הצביע ברגליים והגיע לקבל את השבת באופן ייחודי ובאווירה קסומה. היה לי כייף לעבוד מול הצוות של בינ"ה קיבלנו את מלוא מבוקשינו בהתאם למה שנחתם ונסגר. ההרכב המוסיקלי והשירים שנבחרו היו נפלאים! תודה בשם פארק הרצליה ותושבי העיר"
ורד אושר, מנהלת פארק הרצליה 

"אנו מודים לכם על שהקדשתם מזמנכם ופתחתם את הכנס השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית. שירתכם המרעננת והייחודית תרמה רבות להצלחת הכנס. אנו, צוות האיגוד וגם משתתפי הכנס נשארנו עם טעם של עוד להאזין לשירתכם בהזדמנויות נוספות"
אופיר ליבשטיין, מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית