מנהלות ממליצות על פעילות בינ״ה

פעילות בינ"ה בבתי ספר

מופעים מוזיקליים

אנו מציעים מגוון מופעים מרגשים, משמחים ומעשירים המשלבים שירה בציבור, קטעי הנחיה, סיפור, הפעלות ושיתוף הקהל. נפגיש את התלמידים עם תכני החגים  מזווית חדשה ומרעננת, באופן שמאפשר חיבור קהילתי בית-ספרי.

תרבות יהודית ישראלית

פעילויות חווייתיות לכל שכבות הגיל של תכנית תרבות יהודית ישראלית, מאושרות ע"י משרד החינוך ומסובסדות ע"י קרן פוזן. הזמינו עוד היום סדנא או מופע, לכל אורך השנה!

תוכניות למורים

בינה מציעה לבתי הספר היסודיים והעל יסודיים ליווי מתמשך של צוות מורי בית הספר בשני מישורים מקבילים הקשורים זה בזה - השתלמות לכלל צוות המורים - הדרכת צוות מצומצם בכתיבת תוכנית לימודים בית ספרית

סיורים חברתיים

בואו לפגוש את סוגיית גירוש הפליטים מקרוב, במבט מאוזן, מעמיק ונרחב ומנקודת מבט יהודית-חברתית. הסיורים החברתיים-היסטוריים של בינ"ה בדרום תל אביב, מאפשרים מפגש בלתי אמצעי עם המציאות ולמידה משמעותית של סוגיות חברתיות וחינוכיות.

‘מתחברים’ | ‘מתחברות’ – תכנית בת ובר מצווה

תכנית בת ובר מצווה לאמהות ובנות, אבות ובנים. בואו ליצור שיח בין-דורי, אישי, מלמד ומחבר שיהפוך את שנת המצווה למאורע משמעותי שייזכר לדורות.

מפגשים בין תרבותיים

תכנית מפגשים יהודית-ערבית-דרוזית, המאפשרת לתלמידים המשתתפים היכרות ולמידה על המסורות והמנהגים שלהם, שיחה על הדומה ועל השונה, למידה על מנהיגות נוער ובחינה של אפשרויות ליוזמות משותפות של תלמידים משני בתי הספר.

אפשרויות לעבודה משותפת

bodyImg09

מחלקת החינוך של בינה מציעה למורים ותלמידים תוכניות מרתקות בתחומים: יהדות חברתית ויהדות כתרבות. הפעילויות משלבות תכנים של זהות יהודית , תרבות ישראלית וצדק חברתי בדרך סדנאית ובית מדרשית. אנו מציעים פעילות במסגרת של: השתלמויות מורים, סמינרים, בתי מדרש בין דוריים (הורים-תלמידים ומורים), תוכניות מתמשכות וסיורים חברתיים. מגוון הפעילויות מאפשרות למשתתפים תהליך בירור משמעותי בנוגע לזהותם היהודית .

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר: 052-2031719 | 03-5052171 | schools@bina.org.il

מי מלמד את הילדים שלכם?

הקריאות להקמת זרם חינוך חילוני שופכות את התינוק עם המים. הדרישה הזו נובעת ממצוקה אמיתית ומחשש להדתה במערכת החינוך – אבל הפיתרון שאנו מציעים הוא אחר: לימודי יהדות תמיד היו ותמיד יהיו במערכת החינוך. השאלה האמיתית היא מי מלמד, מה מלמדים ואיך מלמדים את התלמידים. קראו את סדרת המאמרים של אנשי ונשות בינ״ה בנושא >>

מספרים על פעילות בינ״ה בבתי הספר