בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

עמיתי דילר תל אביב | תוכנית מנהיגות בינלאומית

תכנית עמיתי דילר תל אביב היא תכנית מנהיגות בינלאומית הפועלת במסגרת שיתוף פעולה בין קהילות יהודיות שותפות בישראל ובעולם.

התכנית פועלת מזה כ-26 שנה ב-32 קהילות בעולם ומתוכן 16 בישראל.

עמיתי דילר תל אביב פועלת בשותפות עם העיר לוס אנג’לס.

שנה של הכשרה – חיים של מנהיגות.

חוויה של זהות יהודית – החניכים מעצבים זהויות יהודיות חזקות יותר, וממשיכים בבחינת התרבות, ההיסטוריה והמורשת שלהם לאורך חייהם.
עידוד החניכים למנהיגות ומעורבות חברתית – החניכים הופכים למנהיגים מועצמים, מצוידים בכלים לגילוי מסע המנהיגות האישי שלהם ולהדרכת אחרים.
תיקון עולם – החניכים הופכים להיות מנהיגים אקטיביים של תיקון עולם / שינוי חברתי, הרואים את ההזדמנות להפוך את העולם למקום טוב יותר כאחריותם האישית.
++
++

רוצים לקחת חלק בשנה משמעותית שתעצב אתכם כמנהיגים? הגישו מועמדות לשנה בלתי נשכחת!

*התכנית בתל אביב מיועדת לתלמידי כיתות י’-י”א הגרים או לומדים בתל אביב.

**ההשתתפות בתכנית כרוכה במעבר של שני שלבים מיונים.

מה עוד צריך לדעת? שאלות ותשובות

למי התוכנית מתאימה? 

התכנית מתאימה לבני נוער שרוצים לחוות שנה מאתגרת וחוויתית ולהכיר בני נוער נוספים מהעיר. התכנית מיועדת לתלמידי כיתות י’-י”א הגרים או לומדים בתל אביב בלבד.
.

מה כולל תהליך המיון? 

לאחר מילוי טופס מועמדות, המתאימים יזומנו למרכז הערכה שלב א’ ואלו שיעברו את שלב א’ בהצלחה, יזומנו למרכז הערכה אחרון. 20 הנבחרים והנבחרות יתחילו את התכנית בנובמבר.

מתי ואיפה נפגשים? 

התכנית אורכת שנה ומורכבת מסמינרים ומפגשים. המפגשים מתקיימים פעם בשבועיים בימי רביעי בקמפוס בינ״ה בגני טבע בעיר תל אביב והסמינרים מתקיימים ברחבי הארץ.

מה כוללת התוכנית? 

בתכנית משתתפים מגוון בני נוער – דתיים, מסורתיים וחילוניים יחדיו. במהלך השנה תכירו לעומק בני נוער השונים מכם, תחקרו את הזהות יהודית שלכם, תתנסו בכלי מנהיגות ותשפיעו על הסביבה שלכם באמצעות התנדבויות ופרויקטים נוספים, תכירו את הקהילה המקבילה בלוס אנג׳לס ותזכו לחוויה של פעם בחיים!

תוכנית דילר_חניכים

קליק לאינסטגרם שלנו

 

 

 

 

 

פעילויות נוספות:

בתי ספר

פעילויות לקבוצות בגן הבוטני

ילדי הגן ובית הספר היסודי מוזמנים למפגש בלתי אמצעי עם הטבע של הגן הבוטני בדרום תל אביב. הפעילות כוללת שלל חוויות: יצירה, שתילה, טאבון וסיור מונחה בין עצי הגן במהלכו נפגוש מיני צמחים שונים. תכנית מבית מחלקת חינוך בבינ”ה – התנועה ליהדות חברתית […]

קרא עוד…

לפרטים נוספים >>

קהל רחב

מופעי קבלת שבת ישראלית

איך תחגגו את השבת? עם שירים עבריים ושירה מהמקורות, לשמוע ולשוחח על פרשת השבוע ולהתכנס יחד לאוירה קהילתית פתוחה ושמחה. או שאולי עם לימוד, שירה ופסנתר? הזמינו מופעים קהילתיים מבית בינ”ה – התנועה ליהדות חברתית […]

קרא עוד…

לפרטים נוספים >>

סיורים חברתיים לקבוצות

הסיורים החברתיים-היסטוריים של בינ”ה – התנועה ליהדות חברתית בדרום תל אביב, בחיפה ובבאר שבע מאפשרים מפגש בלתי אמצעי עם המציאות ולמידה משמעותית של סוגיות חברתיות וחינוכיות. מתאים לקבוצות, ארגונים ומוסדות שונים. […]

קרא עוד…

לפרטים נוספים >>

ערבי תרבות עברית

מיטב המרצות והמרצים, המוזיקאים והמוזיקאיות של בינ”ה התנועה ליהדות חברתית בהרצאות והופעות מרתקות סביב זהות יהודית ותרבות עברית-ישראלית. לאונרד כהן, אריק איינשטיין, מאיר אריאל ועוד – ישירו וינגנו פיטר רוט, יהלי סובול, דנה ברגר, אלון עדר ועוד. […]

קרא עוד…

לפרטים נוספים >>