בינה בפייסבוק בינה באינסטגרם צרו קשר עם בינה במייל

כמה עולה מכינה קדם צבאית?

בני הנוער של ימינו נמצאים במקום נוח וקל הרבה יותר מאשר פעם. הם חיים בעולם מודרני ומתקדם, אשר בו כל דבר שצריך לעשות אפשר לעשות אותו בקלות ובמהירות בזכות הטכנולוגיה שמתקדמת כל הזמן ונותנת פתרון לכל בעיה. אמנם, החיים האמיתיים רצופים במכשולים, כאשר הדבר המשמעותי הראשון שאותו בני הנוער צריכים לעבור הוא השירות בצה”ל. במהלך השירות יתמודדו בני הנוער עם מציאות חיים חדשה בה הם לא יכולים לעשות כל מה שהם רוצים, ויצטרכו לתת מעצמם למען הכלל על חשבון הנוחות והרווחה האישית. למעשה, המעבר החד בין העולמות קשה מאוד עבור רבים מהם, ולמעשה רק הכנה מתאימה וממושכת יכולה להיות הפתרון שיקל על המעבר הלא פשוט. 

איך מכינים את הילדים לשירות בצה”ל?

שנת מכינה במכינה קדם צבאית היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר בכדי להפוך את המעבר בין עולם הנערות לשנות הצבא לפשוט ואפשרי יותר עבור בני הנוער. במהלך מכינה קדם צבאית עוברים הנערים הכנה נפשית וגופנית עבור שנות השירות, כאשר התהליך מתבצע בצורה הדרגתית וחווייתית הגורמת להם לשנה בלתי נשכחת. ארגון בינ”ה הוא אחד הגופים המקיים מכינה קדם צבאית עבור בני נוער לפני צבא, כאשר במהלך השנה משולבים לימודים ותרומה לקהילה, בסימן יהדות ישראלית מתקדמת ומקבלת אשר הארגון פועל לקידומה. במהלך השנה החניכים עוברים מסע מיוחד של הכנה לקראת החיים, כאשר אנשי המכינה מבצעים עבורם פעילויות ולימוד משותף מסביב לשנה.

מהי עלות של מכינה קדם צבאית?

התשלום עבור מכינות קדם צבאיות מומלצות משתנה ממקום למקום, אולם חשוב לדעת שהכסף לא אמור להיות הבעיה. פעמים רבות ניתן להשיג מימון ומלגות שונות מתורמי נדיבי לב אשר שמחים לסייע לנוער האיכותי שנמצא לפני גיוסו לצה”ל. בכל מקרה, שנת מכינה היא שנה חשובה ומעצבת תודעה עבור הנער, וחשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים במכינה קדם צבאית מומלצת המחדירה ערכים נכונים בנער, כמו המכינה שמקיים ארגון בינ”ה עבור נוער שנמצא לפני גיוס.

מהו ארגון בינ”ה ומהו הערכים שהוא מקדם?

ארגון בינ”ה הינו הבית של היהדות הישראלית, והוא פועל בקרב הציבור הרחב ובני הנוער בפרט עבור קידום הערכים היהודיים והעמקת הזהות הישראלית היהודית. הארגון מקדם יהדות קהילתית פתוחה ושוויונית, אשר דוגלת בנתינה ואהבה תוך חיבור לשורשים של העם היהודי. את הערכים הללו מקדם הארגון במהלך שנת המכינה הקדם צבאית שאותה הוא מקיים, ובימי עיון, סדנאות, הופעות ועוד מגוון רחב של פעילויות המתקיימות עבור בני נוער בבתי הספר והתיכונים, וכן עבור סגלי חינוך ומורים בימי השתלמות. אם אתם מאמינים בעקרונות והערכים הללו ורוצים שגם הילד שלכם יעבור את השנה האחרונה לפני הצבא במקום שמקדם אותם, המכינה הקדם צבאית של ארגון בינ”ה היא ללא ספק המקום המתאים ביותר עבורו ועבורכם.

אנא דרגו את המידע
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
תוכן עניינים
  Add a header to begin generating the table of contents
  אולי יעניין אותך גם
  מכינות אופק

  אדם שאין לו מסגרת, ערכים והיסטוריה תרבותית יתקשה לייצר לעצמו עתיד טוב וברור יותר עבורו. עבור בני נוער רבים, בעיקר […]

  קרא עוד…

  קרא עוד »
  מכינה חצי שנתית

  בשנים הראשונות לחיינו ובשנות הנעורים שלנו אנו מתחילים לעצב את עצמנו כבני אדם. הסביבה, החינוך שנקבל, ההתנהלות בבית, האנשים שנסתובב […]

  קרא עוד…

  קרא עוד »